0
Váš košík je prázdný

Fotograf Petr Našic – Fotoateliér a portfolio fotografií

Fotograf

PETR NAŠIC

Petr Našic ruce

Kdo jsem

Ostřílený fotograf s prokázanou historií práce ve fotografickém průmyslu. Mám mnoha leté zkušenosti v oblasti fotografie, reklamy, filmu, divadla a event managementu.

Profesionál v oblasti umění a designu s titulem MGA z Brooklynské hudební akademie se zaměřením na na Drama a Dramatická/Divadelní umění, Fotografie.

Na focení mě nejvíce baví to, že to je tvůrčí proces, zachycení neopakovatelnýho momentu, že se s foťákem dostanu kolikrát na místa, kam se „normální“ člověk dostává obtížně.

0

let zkušeností

0

spokojených zákazníků

0

pořízených fotografií

Moje tvorba

Kategorie

Vybrané fotografie si budete moci brzy zakoupit na mém e-shopu. V případě zájmu o další fotografie či velikosti mě prosím kontaktujte.

Moje tvorba

Fotografie

Holky-117
LaCobra 1
Holky-111
Pepito rybář (23)
17.11.2015
Holky-75
Holky z Cejlonu (3)
Eva Hromnik
Kamila Moučková (3)
Anna Berousková 2016 (1)
Anna Berousková 2016 (2)
Anna Berousková 2016 (4)
Věra Svobodová - 2017
Eileen Kharchadourian, Prague 2015 (3)
Holky-4
Kamila Moučková (4)
Vìra Svobodová - 2017
Drzý holky 2 - Marketa 1
Renata Drossler, koncert JazzDock (2)
Kamila Moučková (6)
Natáčení filmu Amadeus (24)
Natáčení filmu Amadeus (13)
Natáčení filmu Amadeus (12)
Natáčení filmu Amadeus (4)
Natáčení filmu Amadeus (18)
Pepito rybář (18)
Pepito rybář (19)
Pepito rybář (13)
Pepito rybář (12)
Pepito rybář (4)
Holky-104
Dáša Pecková (1)
Dáša Pecková (2)
Jitka Osička (2)
Lucie Bílá
Máša Málková
Xenie a Karolína - 2 Gracie
Daria In and Out - výstava (1)
Holky z Cejlonu (2)
Markéta (2)
Kamila Moučková (1)

Vybrané fotografie si budete moci již brzy zakoupit na mém e-shopu. V případě zájmu o další fotografie či velikosti mě prosím kontaktujte.

Ateliér

Dobrý místo pro realizaci vzpomínek a snů

Poskytujeme kompletní fotografické služby v exteriéru a interiéru,včetně barevných tisků do velikosti A3+. Provádíme rekonstrukce starých nebo poničených fotografií, po dohodě také grafické postprodukční práce.

Fotoateliér Petra Našice připomíná jakési tajemně magické zákulisí divadelního jeviště. Zároveň je vybaven špičkovou světelnou technikou. Díky tomu dokážeme na místě zinscenovat a hned zaznamenat všechny nejmilejší zážitky vašeho života, rodinné fotografie, oficiální portréty atd. Stejně výbornou techniku mobilních světel, pak atelier Petra Našice používá k focení v ruzných mimoateliérových lokacích - např. foto z oslav, dětské narozeninové párty, svatby, pracovní team-buildingové dokumentace, plesy všeho druhu, školní besídky, společné školní fotky, školení, divadelní představení či koncerty a umělecký plenér. Umíme krásně zvěčnit také vaše zvířecí miláčky s vámi.

Ve fotoatelieru Petra Našice není nic problém. Je to místo pro realizaci vašeho snu. Jsme tu pro Vás denně, kdykoliv po domluvě nebo přijedeme za vámi, do všeho známého, milovaného prostředí.

Ceny za fotopráce v našem atelieru jsou mírné, vše záleží pouze a jenom na společné domluvě. Rámcová základní cena „Basic“ za focení jednoho nápadu, v jednom neměnném prostředí, při časovém rozvrhu od 1 do 3 pracovních hodin fotografa včetně postprodukce a vybraných max. 10 fotografií na cd je 1800Kč.

PETR NAŠIC zrcadlo
Ateliér

Nabídka služeb

Kompletní fotografické služby

Rekonstrukce poničených fotografií

Digitalizace audio, video, foto záznamů

Ateliér

Ceník

Máte speciální požadavky? Žádný problém, rád je s Vámi projdu.

Přečtěte si

Nekonečný rozhovor

Ve svém rozhovoru bych Vám chtěl představit, nebojím se říci světoznámého, fotografa Petra Našice, který je mimo jiných znám přes svůj soubor fotografií Formanova filmu Amadeus, soubor časosběrných fotografií herce Vlastimila Brodského a primabaleríny Anglického národního baletu v Londýně Darii Klimentové.

Událostí zachycených objektivem Petra Našice je celá řada, nicméně výstavy spojené se jmény Forman – Brodský – Klimentová jsou českému návštěvníkovi nejznámější.

1. Vzpomenete si na svou první fotografii? Jak jste se dostal k fotografování?
To je strašně dávno, fotil jsem už něco na základce, například jsme měli takové malované tablo s vystříhanejma ksichtíkama, který jsem fotil já…

Zobrazit více
Máte zájem o mé fotografie, služby, nebo se chcete jen na něco zeptat?

Kontaktujte mě

+420 603 432 706

petr.nasic@gmail.com

Štěpánská 2071/37

Nebo pomocí formuláře níže

Zanechte mi zprávu

Kontaktní formulář

    Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

    Kvůli zabezpečení fotografií proti krádeži, je pravé tlačítko myši zablokováno. Děkuji za pochopení.