Fotoatelier se nachází v centru Prahy na trojúhelníku stanic metra Můstek, Václavské náměstí a Karlovo náměstí v krátké vzdálenosti od stanic tramvají Vodičkova anebo Štěpánská. 

Poskytujeme kompletní fotografické služby v exteriéru a interiéru,včetně barevných tisků do velikosti A3+. Provádíme rekonstrukce starých nebo poničených fotografií, po dohodě také grafické postprodukční práce. Poskytujeme také poradenství v případě nějakého problému s vaší fototechnikou. 

Fotoateliér Petra Našice připomíná jakési tajemně magické zákulisí divadelního jeviště. Zároveň je vybaven špičkovou světelnou technikou. Díky tomu dokážeme na místě zinscenovat a hned zaznamenat všechny nejmilejší zážitky vašeho života, rodinné fotografie, oficiální portréty atd. Stejně výbornou techniku mobilních světel, pak atelier Petra Našice používá k focení v ruzných mimoateliérových lokacích - např. foto z oslav, dětské narozeninové párty, svatby, pracovní team-buildingové dokumentace, plesy všeho druhu, školní besídky, společné školní fotky, školení, divadelní představení či koncerty a umělecký plenér. Umíme krásně zvěčnit také vaše zvířecí miláčky s vámi. Inscenované, tedy aranžované fotografie jsou pro náš atelier vyloženou radostí. Máme spoustu nápadů i rekvizit k realizaci vašich fotografických snů. Poradíme si velmi dobře i s reprodukční
a produktovou fotografií. 

Velmi chytře architektonicky vymyšlený variabilní prostor Atelieru Petra Našice, ač na malém prostoru 40m2, kromě vlastního Photospace se 3 variantami pevného pozadí, nabízí také využití např. ke čteným divadelním zkouškám nebo castingům do 10 osob. V atelieru je umístěno 6 monitorů s připojením na internetové portály prostřednictvím vlastní chráněné Wifi. Součástí servisu Atelieru je také malý catering s občerstvením typu káva espresso, čaj, voda, pivo, víno, sekt, likéry, whisky, snaks slaný i sladký za symbolické ceny. Při práci nabízí Atelier welcome drink zdarma. 

Ve fotoatelieru Petra Našice není nic problém. Je to místo pro realizaci vašeho snu. Jsme tu pro Vás denně, kdykoliv po domluvě nebo přijedeme za vámi, do všeho známého, milovaného prostředí. 

Ceny za fotopráce v našem atelieru jsou mírné, vše záleží pouze a jenom na společné domluvě. Rámcová základní cena „Basic“ za focení jednoho nápadu, v jednom neměnném prostředí, při časovém rozvrhu od 1 do 3 pracovních hodin fotografa včetně postprodukce a vybraných max. 10 fotografií na cd je 1800Kč.

 

Dodací lhůta do 24hod, po dohodě i jinak.

 

Technika:

Fotoaparáty:

Nikon D 750 full frame (2x)

Nikon D 300

 

Objektivy:

Nikkor 50mm, f1,8

Nikkor 35mm, f1,8

Nikkor 28-300mm, f3,5-5,6

Nikkor 18-35mm, f3,5-4,5

Sigma 80-400mm, f4,5-5,6

Sigma 18-250mm, f3,5-6,3

 

Printer:

Epson L1800 A3+

 

Atelierová světla:

Flash by Bowens na stropních pojezdech

6x Led diodové divadelní reflektory

Světelný stan na produktovou fotografii